Прийнято фінансування організації онлайн-навчання для шкіл

16 жовтня 2020
9328
Середній бал: 5 із 5

Уряд прийняв рішення щодо спрямування коштів на організацію онлайн-навчання для закладів загальної середньої освіти

У червоній зоні: як оплатити роботу

Нещодавно, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення щодо спрямування коштів із Державного бюджету 2020 року на забезпечення якісного дистанційного навчання для закладів загальної середньої освіти. Причиною цього стало погіршення ситуації поширення захворювання на COVID-19, що призвело до переходу більшості закладів освіти на навчання в дистанційній формі.

Про це йдеться у проєкті змін до Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті для реалізації загальнодержавних заходів у сфері освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 р. № 131.

«Метою ухвалення документа є забезпечення якісного освітнього процесу в дистанційній формі під час карантину. Робота включатиме підготовку, проведення експертизи, придбання, супроводження та розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах дистанційних курсів не лише з математики, а й з інших предметів для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників», — повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України фінансування шкіл буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за бюджетною програмою КПКВК 2201260 «Загальнодержавні заходи у сфері освіти».

До того ж у документі КМУ зазначено, розпорядник бюджетних коштів може здійснювати попередню оплату в розмірі 25 відсотків вартості товарів, робіт і послуг. Реалізація заходів не потребує додаткового фінансування з державного бюджету.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo