Конкурс для вчителів щодо створення інтерактивних уроків

19 жовтня 2020
3631
Середній бал: 5 із 5

Компанія Promethean проводить конкурс серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів зі створення інтерактивних уроків в програмі ActivInspire

Батьківські збори: онлайн-сервіси

МОН надано гриф «Рекомендовано» програмному забезпеченню ActivInspire (створення та проведення інтерактивних уроків), яке вже широко використовується та схвалено вчителями в усьому світі. На честь цієї події оголошено всеукраїнський конкурс для практикуючих вчителів навчальних закладів всіх рівнів – «Найкращий інтерактивний урок».

Метою конкурсу є створення сучасних, актуальних до навчальної програми та цікавих інтерактивних уроків у програмному забезпеченні  ActivInspire безкоштовно. Кожен учасник конкурсу зробить великий внесок у створення цікавого сучасного україномовного освітнього контенту. Тим самим впливаючи на покращення якості освітнього процесу в Україні.

Вчителі зможуть покращити свої навички у користування програмним забезпеченням по створенню та проведенню інтерактивних уроків, отримати визнання та заохочуючи подарунки. Розробник найкращого уроку за версією відкритого голосування та думкою журі отримує додатковий подарунок - сучасний ноутбук.

Конкурс проводиться в динамічному форматі, реєстрація та прийом робіт до 25 жовтня.

logo