МОН просить не перевантажувати дітей

6 листопада 2020
143644
Середній бал: 5 із 5

У МОН занепокоєні великим обсягом домашніх завдань під час дистанційного навчання

У червоній зоні: як оплатити дистанційну роботу

Міністерство освіти звернулося до вчителів з проханням уникати в умовах дистанційного навчання великого й нескоординованого обсягу домашніх завдань та не робити освітній процес надмірно тривалим.

Таку інформацію подано у листі міністерства освіти і науки, адресованому керівникам закладів освіти.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки міністра освіти Сергія Шкарлета, останнім часом батьки все частіше задають питання стосовно перенавантаження дітей під час дистанційного навчання. А саме: надмірної тривалості освітнього процесу в онлайн-режимі та великого й нескоординованого між учителями-предметниками обсягу домашніх завдань.

«На жаль, сьогодні діти часто позбавлені активного живого спілкування у стінах школи. Саме тому організація освітнього процесу із використанням «outdoor» активностей дуже вітається батьками», — прокоментував в. о. міністра освіти.

У своєму зверненні до директорів шкіл Сергій Шкарлет наголосив на необхідності чути учнів та їхніх батьків.

«Шановні керівники шкіл! Від вашого вміння чути учнів та їхніх батьків, від здатності забезпечити виконання карантинних рекомендацій та організувати процес навчання сьогодні залежить, з якими знаннями, компетентностями та емоціями школярі завершать цей складний навчальний рік», — зауважив Сергій Шкарлет.

Також він висловив переконання в тому, що професіоналізм педагогічних працівників дозволить з гідністю пройти випробування пандемії та пом'якшити батьківську тривогу за здоров'я й психологічний комфорт дітей.

logo