Карантин вихідного дня: що в освіті

11 листопада 2020
7671
Середній бал: 5 із 5

Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні обмеження, зокрема ввести карантин вихідного дня

САМОІЗОЛЯЦІЯ: як поводитися освітянам

Таку пропозицію озвучив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Захворюваність стрімко зростає. У зв’язку з цим ми вирішили посилювати карантинні обмеження. Розуміючи, що у нас окрім COVID-19 погані справи в економіці, повний локдаун, особливо для малого та середнього бізнесу, це буде важко, ми будемо пропонувати карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні — з 00 годин суботи до 00 понеділка — працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, решта — ресторани, кафе або інші заклади харчування - виключно на виніс. Що стосується ТРЦ, інших магазинів, ми рекомендуємо, щоб вони були зачинені», - прокоментував міністр охорони здоров’я.

Насамперед, за його словами, це стосується розважальних, масових заходів.

Міністр наголосив, що це робиться задля того, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби від людини до людини та збити хвилю розповсюдження хвороби.

Таким чином, діяльність позашкільних навчальних установ, гуртків і проведення різноманітних позашкільних заходів у період вихідних може бути забороненою. Тому керівникам закладів позашкільної освіти, організаторам заходів потрібно буде враховувати ці зміни під час складання плану роботи.

logo