Патріотичне виховання дітей: тематична добірка

6 серпня 2015 443
Серед педагогів невпинно зростає інтерес до теми патріотичного виховання дітей. Тож ми підготували для вас добірку чисел фахових видань МЦФЕР: Освіта, що містять публікації на цю тему

Серед педагогів невпинно зростає інтерес до теми патріотичного виховання дітей. Тож ми підготували для вас тематичну добірку видань МЦФЕР: Освіта. У них ви знайдете корисні практичні матеріали для виховання справжніх патріотів. Будь-який з номерів можна придбати у видавництві.


ФАХІВЦЯМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Патріотичне виховання дітей: тематична добіркаВам стануть у пригоді конспекти занять, опубліковані у журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 06/15 та № 02/14. Тематичні сценарії свят та розваг ви знайдете у журналі «Музичний керівник» № 03, 08 та 12 за 2014 рік.

Вихователям радимо також журнал «Методична скарбничка вихователя» № 07/14, присвячений темі «Моя країна ― Україна». У ньому ― річний цикл тематичних блоків з українознавства, літературний та художньо-пізнавальний проект та інші матеріали для комплексного проживання з дошкільниками цієї теми.

ФАХІВЦЯМ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ

Патріотичне виховання дітей: тематична добіркаВас, безперечно, зацікавить тематичний випуск  «Патріотичне виховання на уроках музичного мистецтва» журналу «Учитель музичного мистецтва» (№ 09/14).

Також зверніть увагу на такі числа журналу «Заступник директора школи» — № 01, 04, 06 за 2015 рік та № 01, 04, 08, 09 , 12 за 2014 рік. У них:

  • методичні рекомендації щодо застосування засобів музейної педагогіки в навчально-виховному процесі
  • сценарії театральної вистави, свята рідної мови та свята останнього дзвоника
  • рекомендації щодо проведення історико-патріотичного квесту та гри «Джура»
  • конспект уроку мужності

ЯК ПРИДБАТИ ЖУРНАЛИ

Усі ці номери вже вийшли друком, утім ви можете придбати їх у видавництві. Для цього звертайтеся до нас за телефоном 0 800 212 012 (callback) або 0 44 586 56 06.

P.S. Ми і надалі плануємо порушувати тему патріотичного виховання дітей у виданнях МЦФЕР: Освіта. Зокрема, відповідний тематичний блок з’явиться у серпневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». Тож не забудьте оформити передплату!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль