МОН наголошує на забороні феєрверків

22 грудня 2020
4425
Середній бал: 5 із 5

Відомство нагадало про заборону використання феєрверків, петард та іншої піротехніки

Як забезпечити пожежну безпеку під час карантину

Міністерство освіти і науки нагадало адміністраціям українських шкіл про заборону використання феєрверків, петард та іншої піротехніки під час новорічних свят.

Насамперед, у міністерстві акцентують про те, що протягом грудня-січня заклади освіти мають особливо слідкувати за дотриманням правил безпеки.

У МОН України наголошують, що впродовж новорічних свят проходить багато заходів та активностей, які підвищують ризик виникнення надзвичайних ситуацій.

«Серед основних порад: обережно поводитися з ялинкою та ялинковими прикрасами, уникати перевантаження розеток, не залишати без нагляду ввімкнені гірлянди та електроприлади. Також забороняється використовувати феєрверки, петарди та інші піротехнічні вироби», — зазначають у Міносвіти.

У такому випадку, адміністрації закладів освіти рекомендується провести інструктаж з пожежної безпеки серед учнів та працівників.

«Важливо пояснити їм головні правила безпеки життєдіяльності, порядок евакуації, а також показати, де розміщуються засоби пожежогасіння. Кожен учасник освітнього процесу має пам'ятати, що в разі пожежі треба телефонувати за номером 101», — докладають у Міністерстві освіти і науки.

МОН наголошує на забороні феєрверків

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

logo