З 11 січня школи працюватимуть дистанційно

25 грудня 2020
13050
Середній бал: 5 із 5

Школи Києва мають провидити навчання дистанційно під час локдауну

З 11 січня школи працюватимуть дистанційно

            Інституційний аудит-2021: ПЕРЕВІРТЕ, чи є Ваш заклад                                                                                                                                     

Київські заклади освіти, крім спецшкіл для дітей з особливими потребами, на період з 11 до 25 січня мають забезпечити дистанційне навчання. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

Згідно з рекомендаціями, протягом зимових канікул, які триватимуть до 10 січня, педагогам рекомендується ознайомитись з діючими електронними порталами й е-журналами та опрацювати методики організації дистанційного навчання.

Адміністрація закладів середньої освіти у канікулярний період має відпрацювати розклад уроків за паралелями класів та продумати застосування інтеграції окремих предметів, проєктні завдання. Також у разі необхідності потрібно внести зміни до освітньої програми та моделі організації освітнього процесу.

З 11 січня школи працюватимуть дистанційно
НІНА ОМЕЛЬЯНЕНКОшеф-редактор управлінських видань MCFR Освіта
Коли оформлювали документи про підвищення кваліфікації запитань виникало чимало? Ще й працівники приносять сертифікати про участь у вебінарах, семінарах, просять їх врахувати як підвищення кваліфікації? Як правильно оформити документи у 2021 році, щоб зробити все якісно. Пропоную маршрут із питань підвищення кваліфікації прокласти помісячно.

Під час дистанційного навчання вчителі мають самостійно визначити режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі, а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі. 

Крім того, адміністрація шкіл має визначити вчителів та учнів, які не мають комп'ютерної техніки вдома. У разі неможливості забезпечення нею вчителів та дітей школа має створити умови щодо проведення онлайн-уроків у класних кабінетах або кабінетах інформатики відповідно до графіка за умови дотримання всіх санітарних норм.

logo