ДПА для 9-х класів відбудеться згідно з наказом МОН

18 січня 2021
14918
Середній бал: 5 із 5

Інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів є недостовірною

ДПА для 9-х класів відбудеться згідно з наказом МОН

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Нещодавно була поширена інформація про те, що учні 9-х класів цього року звільнені від проходження державної підсумкової атестації або зможуть пройти її онлайн. Проте ця інформація є недостовірною.

Повідомлення з приводу цього опублікувало Міністерство освіти і науки.

В освітньому відомстві зазначають, що у 2020/21 навчальному році учні 9-х класів згідно з наказом МОН №1262 складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

«Відповідно, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів та/або її проходження онлайн є недостовірною. Крім того, твердження про ускладнення ДПА для учнів 9-х класів у 2020/21 навчальному році є необґрунтованим», — повідомляють у МОН України.

Завдання для проведення атестації в закладі освіти затверджуватиме керівник закладу освіти.

ПЕРЕЛІК

предметів, із яких у 2020/21 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація учнів 9-х класів

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти):

1) біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія — для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

2) біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія — для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини.

logo