Більшість шкіл розпочали навчання в очній формі

25 січня 2021
4634
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Від сьогодні дитсадки та школи можуть працювати у звичному режимі

Більшість шкіл розпочали навчання в очній формі

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі 25 січня 2021 року.

Більшість шкіл вже розпочали навчання в очній формі (з частковим використанням змішаної та дистанційної форм).

«За парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської,  Івано-Франківської, Житомирської областей та м. Київ», – зазначив Сергій Шкарлет.

Від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській,  Херсонській та Харківській областях. Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях.

На Полтавщині переважно змішана й дистанційна форми навчання. У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою. У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи – за змішаною формою. У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково – дистанційна форми навчання.

Однак, Сргій Шкарлет зауважив, що заборонено відвідувати заклади освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу.

logo