Поради щодо роботи за новим Базовим компонентом дошкільної освіти можна знайти в електронній книжці «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу»
12 січня 2021 року МОН затвердило Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція документа має забезпечити наступність між дошкільною освітою та НУШ. Документ заснований на компетентнісному підході, як і Державний стандарт початкової освіти.
Редакція журналу «Практика управління дошкільним закладом» підготувала електронну книжку «Базовий компонент дошкільної освіти. Нова редакція та поради для організації освітнього процесу» . У е-книжці Базовий компонент дошкільної освіти подано у зручному інтерактивному форматі, у вільному доступі. За безплатним демодоступом доступні всі публікації з порадами практиків та науковців.
У книжці знайдете інформацію щодо обов’язкових результатів навчання та компетентностей дошкільнят за такими освітніми напрямами:
- особистість дитини
- дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
- дитина в природному довкіллі
- гра дитини
- дитина в соціумі
- мовлення дитини
- дитина у світі мистецтва.
МОН про посібник МЦФЕР
«Цифрове видавництво MCFR поширює інфрмацію про Базовий компнент дошкільної освіти у новій редакції», - зазначили на офіційному сайті МОН.
Крім того, більше дізнатися можна у публікаціях журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»:
- Державний стандарт: аналізуємо зміни
- відповіді на запитання, які ставили авторам Стандарту
- «Оновлений Базовий компонент дошкільної освіти: що взяти до уваги»
- настанови від авторів щодо реалізації Стандарту.
Також заплановано вебінар «Новий Базовий компонент дошкільної освіти — нові перспективи» на 16.03.2021.