Поширення захворюваності на грип може призвести до закриття шкіл

27 січня 2021
5290
Середній бал: 5 із 5

Відвідування шкіл може бути заборонено через перевищення рівня захворюваності на грип

Поширення захворюваності на грип може призвести до закриття шкіл

Новий професійний стандарт: хто може обіймати посаду

Нехтування протиепідемічними заходами може знову призвести до заборони відвідування шкіл, зокрема, через перевищення рівня захворюваності на грип.

Таку інформацію опублікував головний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці Facebook.

Як він зазначив, початок лютого є традиційним періодом зростання кількості грипоподібних захворювань.

«Розумію, що всі дещо розслабилися та зраділи відновленню навчання, але закликаю не нехтувати дотриманням протиепідемічних норм. Нагадайте дітям про важливість частого миття рук, носіння маски у громадських місцях та дотримання фізичного дистанціювання за межами класу. Адже є чіткі прописані правила, коли нехтування протиепідемічними заходами можуть знову призвести до заборони відвідування шкіл», — повідомляє головний санітарний лікар.

Також він зауважив, що перше правило, пов’язане з коронавірусною хворобою. Таким чином, якщо на самоізоляції перебуватимуть більше половини учнів або персоналу школа може бути зачинена для відвідування.

Друге правило стосується перевищення епідемічного порогу на грип та грипоподібні захворювання.

«Маємо пам’ятати, що початок лютого — це традиційний період зростання кількості грипоподібних захворювань, і в разі перевищенні епідпорогу в окремих регіонах по грипу, а саме досягнення та перевищення рівня 483 хворих на 100 тисяч населення, відвідування шкіл може потрапити під обмежувальні протиепідемічні заходи», — акцентував Віктор Ляшко.

Зокрема, за його словами, станом на сьогодні, показник захворюваності на ГРВІ становить 331,5 на 100 тисяч населення, що на 31,45% менше епідемічного порогу, розрахованого для України.

logo