Підготовка медичного кабінету до нового навчального року

31 липня 2015
64
Середній бал: 5 із 5

У журналі «Медична сестра дошкльного закладу» № 08/2015 на допомогу медичній сестрі подано практичні рекомендації та приклади документів для підготовки до нового навчального року

Здається, ще вчора був червень, нині ж на календарі лишаються лічені дні до початку нового навчального року. Саме зараз найліпший час для перезапуску та встановлення курсу на реалізацію нових цілей. Набирайтеся сил та потроху налаштовуйтеся на роботу. У пригоді стане улюблений журнал «Медична сестра дошкльного закладу», серпневий номер якого присвячено «гарячим питанням» підготовки до нового навчального року.

Медична сестра має впорядкувати документацію, перевірити оснащення, проконтролювати наявність і терміни придатності лікарських засобів і виробів медичного призначення. У свіжому номері журналу вам на допомогу подано практичні рекомендації та приклади документів, розроблених колегами з Вінниці.

Однією з основних вимог до харчування дітей у дошкільному навчальному закладі є його якість і безпечність, що залежать від правильної обробки продуктів харчування під час приготування страв та дотримання санітарно-гігієнічних вимог в місцях їх зберігання. Недотримання цієї вимоги зумовлює захворювання на ієрсиніоз. Читайте про профілактику ієрсиніозів у приміщеннях, де зберігають продукти харчування та готують страви для дітей. А для тих медичних працівників, які завжди прагнуть самовдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень, подано тестові завдання для самоперевірки щодо організації харчування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Актуальною є тема безпечності для здоров’я людини систем кондиціювання повітря. Справді, ці системи є сприятливим місцем для розмноження збудників небезпечних захворювань, зокрема таких, як легіонельоз. Тож на сторінках серпневого номера журналу розглянуто симптоми, причини виникнення, а також профілактику легіонельозу в дошкільному навчальному закладі та вдома.

 

logo