MediaGuide — електронний інтерактивний журнал для дітей

30 липня 2015
78
Середній бал: 5 із 5

Академія української преси презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей та роботи з дітьми

Академія української преси презентувала перші три номери інтерактивного журналу для дітей MediaGuide, присвячені темам «Газета», «Книги», «Кіно».

Автор проекту — Елла Баран, аспірантка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

За словами розробників, MediaGuide#Газета створено для підвищення рівня медіаграмотності дітей. Окрім того, за його допомогою пропонується оптимізувати навчальний процес, включивши проект в комплекс медіосвітнього курсу як додатковий майданчик для практичної діяльності дитини.

У MediaGuide#Книги йдеться про «безліч родзинок книжкового виміру», та  пропонується створити власний книжковий продукт.

Випуск MediaGuide#Кіно розповідає про зародження, поширення, основні етапи створення кіно. Читачеві буде надано змогу перевірити свої знання в кіносфері.

Кожен випуск має героя-провідника — ракету-олівець Олі.

Журнали мають однакові рубрики, кожна з яких поділяється на розділи:

  • Медіапростір
  • МедіаЛенд
  • DIY (Do-it-yourself).

Медіапростір містить три розділи: «Вперед — у минуле» (розповідає про історію становлення теми), «Медіакомпас» (присвячений опису сучасного стану теми), «Словник» (тут подаються цікаві терміни з теми ).

МедіаЛенд охоплює розділи «ІнформБонус», «Поза межами» та «Цікаво про..», у яких наводяться додаткові цікаві факти з теми.

DIY складається з розділів «Практичний путівник», «Допоміжні матеріали» та «Інформпостер», у яких описано, як створити власний медіапродукт, а також надано невелике домашнє завдання або контрольний тест.

Проект реалізується за допомогою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Інтерньюз та програми MYMEDIA, що фінансується DANIDA.

logo