Розроблено інтерактивний проєкт для освітян «Школа в умовах пандемії»

17 лютого 2021
3323
Середній бал: 5 із 5

Порадник допоможе оцінити готовність школи до вирішення викликів, пов’язаних із Covid-19

Розроблено інтерактивний проєкт для освітян «Школа в умовах пандемії»

Дистанційне навчання: на яких ресурсах організувати 

В Україні презентували запуск інтерактивного порадника під назвою «Школа в умовах пандемії», який допоможе оцінити готовність закладу освіти до вирішення викликів, пов’язаних із COVID-19, і запропонує ідеї для ефективнішої роботи в умовах пандемії.

Порадник створено за ініціативи ЮНІСЕФ, МОН України та Центр сталого миру та демократичного розвитку (SeeD). У проєкті вміщено вже існуючі рекомендації вітчизняних експертів, а також використано матеріали ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших міжнародних організацій.

Серед провідних тем порадника: створення безпечного освітнього середовища та забезпечення доступу до якісної інклюзивної освіти для всіх дітей, зокрема найуразливіших категорій.

Проєктом також передбачено тематичне опитування керівників і педагогів щодо роботи закладів в умовах пандемії. Відповіді на запитання анкети допоможуть з’ясувати наявні потреби закладів, ефективно планувати підтримку, удосконалювати державну політику щодо реагування на виклики пандемії та мінімізувати її негативний вплив на освітній процес.

Розробники порадника радять залучити до роботи з ним колег, зокрема заступників директора, шкільних психологів, соціальних педагогів та вчителів. Так педагогічний колектив зможе надати додаткову інформацію та цінний зворотний зв’язок.

Перейти до інтерактивного порадника можна за посиланням.

logo