-

Державна служба якості освіти України і Цифрове видавництво MCFR: підсумки співпраці у 2020-му

24 лютого 2021
4880
Середній бал: 5 із 5

19 лютого Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України (далі — Служба), презентував “Публічний звіт за результатами діяльності 2020 року”. Серед здобутків — і спільні проєкти з Цифровим видавництвом MCFR.

Нагадаємо, що у 2019 році Служба та Цифрове видавництво MCFR уклали Меморандум про співпрацю, в межах якого вже два роки реалізує спільні ідеї задля ще повнішого інформаційно-комунікаційного забезпечення у сфері освіти та підвищення поінформованості освітянської спільноти. 

Тож у 2020 році видавництво та Служба працювали одразу у трьох напрямах: проведення вебінарів для керівників закладів освіти, конкурсу та публікація статей в журналах «Практика управління закладом освіти», "Практика управління дошкільним закладом", «Заступник директора школи».

У співпраці з інформаційними партнерами:

Цифровим видавництвом MCFR (журнали «Практика управління закладом освіти», «Заступник директора школи», Портал освітян України «Педрада»):  

- проведено шість вебінарів з питань забезпечення якості освіти та сертифікації педагогічних працівників;  
- розроблено серію відеороликів (10 од.) щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах;  
- проведено І Всеукраїнський конкурс «Директор 2020: краща практика»;  
- опубліковано близько 100 статей працівників Служби та її територіальних органів. 

Джерело: «Публічний звіт голови Державної служби якості освіти України а 2020 рік»

Всеукраїнський конкурс керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика»

У 2020 році редакції журналів “Практика управління закладом освіти” та “Практика управління дошкільним закладом” спільно з Державною службою якості освіти України організували та провели Всеукраїнський конкурс керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика». 

Участь у конкурсі взяли 325 керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти з 24 областей. Оцінювали роботи журіускладі: фахівців Державної служби якості освіти України, очільника ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» тафахівців Цифрового видавництва MCFR. 

Про конкурс у журналі "Практика управління закладом освіти" 

Конкурс було присвячено питанню побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Церемонія нагородження переможців пройшла у приміщенні Державної служби якості освіти з дотриманням усіх заходів безпеки.  

Найліпші конкурсні роботи опублікують в Абетці для директора — рекомендаціях до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі освіти від Служби, у журналах«Практика управління закладом освіти» та  «Практика управління дошкільним закладом» та в електронному посібнику для передплатників електронної версії журналу. 

Церемонія нагородження

Перегляньте більше:

Статті переможців: 

Наталія Малишева:"Як створили освітнє середовище, яке мотивує, активізує, зберігає та розвиває"

Олена Здор: "Як запровадити брендинг — новий механізм забезпечення якості освіти: перші два кроки"

Про переможців: 

Докладно про конкурс:

Статті у журналах “Практика управління дошкільним закладом” і “Практика управління закладом освіти” 

Статті для керівників закладів дошкільної освіти:

Статті для керівників закладів загальної середньої освіти:

Вебінари з експертами Служби 

Щоб переглянути вебінари, зареєструйтеся.

Програма "Внутрішня система забезпечення якості освіти у школі"

За експертної підтримки Державної служби якості освіти України редакція MCFR Освіти розробила програму "Внутрішня система забезпечення якості освіти". З нею ви усвідомите траєкторію розвитку школи, опрацюєте алгоритм, методи і напрями самооцінювання. Візьміть демо, аби спробувать безплатно.

logo