Останні дні реєстрації на ЗНО — 2021

4 березня 2021
4389
Середній бал: 5 із 5

Дата подання документів до УЦОЯО визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті

5 березня — останній день, коли випускники можуть зареєструватися на ЗНО-2021 та відправити поштою реєстраційні документи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Таку пам’ятку опублікували в Українському центрі оцінювання якості освіти та наполегливо порадили не зволікати з відправленням пакету документів.
Варто нагадати, дата подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, відправлені після 5 березня, опрацьовувати не будуть.
На сайті УЦОЯО також зазначили, що після надсилання документів поштою за допомогою спеціального сервісу можна перевірити стан опрацювання реєстраційних документів. Для цього до сервісу потрібно ввести номер реєстраційної картки.
Отримані документи в регіональних центрах оцінювання якості освіти опрацьовують у міру їх надходження, але не довше 10 робочих днів.
logo