ЗНО-2021 відбудеться за затвердженим графіком

18 березня 2021
13088
Середній бал: 5 із 5

В Українському центрі оцінювання заявили, що графік тестування змінюватись не буде

ЗНО-2021 відбудеться за затвердженим графіком

Чому не потрібно боятися сертифікації

В Українському центрі оцінювання якості освіти запевнили, що через суспільне обговорення, календарний план ЗНО в 2022 році забезпечить комфортні умови для випускників, школярів інших класів та вчителів.

Таку інформацію опублікували в повідомленні УЦОЯО у відповідь на невдоволення столичних чиновників, які заявляють, що проведення ЗНО заважатиме проведенню свята Останнього дзвоника та проведенню уроків для інших учнів.

Зокрема, в УЦОЯО переконують цьогорічних учасників ЗНО та їхніх батьків, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.

«Ми розуміємо труднощі, пов’язані з неможливістю організації Свята останнього дзвоника в зручний для учасників освітнього процесу день, 28 травня, перепрошуємо за ці та інші ускладнення, пов'язані з організацією навчально-виховного процесу в дні проведення ЗНО», — повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Варто нагадати, що нещодавно директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян висловила невдоволення тим, що проведення зовнішнього оцінювання з математики призначене на 28 травня — день, коли в Києві планували провести свято Останнього дзвоника.

Пізніше, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що графік тестування є некомфортним, оскільки 280 тисяч київських школярів 1–10 класів мають поступитися місцем в аудиторіях одинадцятикласникам, які складатимуть ЗНО в травні цього року.

logo