Співпраця МОН, МВС і Нацполіції щодо безпечності шкіл

29 березня 2021
17274
Середній бал: 5 із 5

Міносвіти, МВС та Нацполіція обговорили питання створення в школах безпечного середовища

Співпраця МОН, МВС і Нацполіції щодо безпечності шкіл

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

Міністерство освіти і науки, Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція розглянули питання співпраці задля створення в закладах освіти безпечного середовища, попередження дитячої злочинності та правопорушень, травматизму та попередження всіх видів насильства.

Як повідомляє Міносвіти, під час зустрічі сторони обговорили підходи до спільної роботи, встановили чіткі терміни реалізації заходів та окреслили механізм взаємодії задля попередження випадків дитячого суїциду.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Окрім того, під час засідання було розглянуто питання щодо залучення закладів позашкільної освіти до виховних заходів у взаємодії з Національною поліцією України.

«За результатами зустрічі схвалено рішення про підписання тристороннього меморандуму та підготовку спільних нормативно-правових документів, які дозволять розпочати практичну роботу зі створення в закладах освіти безпечного середовища», — прокоментували в МОН України.

logo