ЄС відкриватиме нову програму Еразмус+

30 березня 2021
6508
Середній бал: 5 із 5

Діяльність програми зосередиться на сферах освіти, професійного розвитку, молоді та спорту

ЄС відкриватиме нову програму Еразмус+

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

На сайті Європейської Комісії опублікували оголошення про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.

В основу діяльності нової Програми покладено такі три сфери: освіти та професійного розвитку, молоді, а також спорту.

Також заплановано, що основними цілями Програми Еразмус+ стане сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку, сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді, а також сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Так як на бюджет проєкту виділено понад 26 мільярдів євро, то нова міжнародна Програма буде більш інклюзивною, цифровою та екологічною.

Зокрема, Еразмус+ підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму «Жан Моне».

Відповідно до задумів програми, буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та «Відкривай ЄС».

logo