Типова програма для закладів позашкілля

31 березня 2021
6238
Середній бал: 5 із 5

У документі міститься комплекс освітніх компонентів, вимоги, обсяги навантаження та очікувані результати

Типова програма для закладів позашкілля

Чи можна продовжити навчання в червні

МОН затвердило нову Типову освітню програму для закладів позашкільної освіти. 

Типова програма закладу позашкільної освіти стане основою для розроблення закладами позашкільної освіти своїх освітніх програм.

Ключові компетентності учнів

Освітня програма закладу позашкільної освіти має визначати організацію освітнього процесу та містити перелік освітніх компонентів.

При цьому заклади позашкільної освіти матимуть можливість використовувати типові освітні програми або розробляти свої освітні програми на основі типових освітніх програм.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Освітня програма має містити вимоги до здобувачів позашкільної освіти, перелік освітніх компонентів, загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів позашкільної освіти.

У Міністерстві освіти очікують, що нова типова освітня програма сприятиме розвитку закладів позашкільної освіти та підвищенню якості позашкільної освіти.

Документ розроблений експертною групою з питань позашкільної освіти директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти у співпраці з керівниками державних та комунальних закладів позашкільної освіти, науковцями, представниками громадськості.

logo