Пробне ЗНО-2021 відбулося з дотриманням усіх правил

12 квітня 2021
4134
Середній бал: 5 із 5

10 квітня відбулося пробне ЗНО 2021 у більшості регіонів України

Пробне ЗНО-2021 відбулося з дотриманням усіх правил

Які документи перевіряють під час інституційного аудиту

10 квітня на території більшості регіонів України відбулося пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Проте в Києві, Чернігівській та Миколаївській областях воно пройде 24 квітня.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції. 

Як підготуватися до ЗНО: поради експерта

Для учасників пробного ЗНО, яке пройде 24 квітня, нагадаємо основні правила.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності:

  • паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу);
  • запрошення-перепустки.

Кожний учасник пробного ЗНО отримав запрошення-перепустку, в якій зазначено адреси пунктів пробного тестування. Запрошення розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для того, щоб увійти до особистого кабінету учасника ПЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані від регіонального центру. Щоби роздрукувати запрошення-перепустку, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку» — документ сформується у форматі PDF і завантажиться автоматично.

На тестування з собою варто взяти:

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору,
  • пляшку з питною водою без етикетки,
  • засоби індивідуального захисту, які можна покласти на робочий стіл і за потреби скористатися.

У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, усі учасники тестування повинні дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти проведення, так і впродовж усього періоду оцінювання — учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Для учасників буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома. Водночас різнитиметься дата внесення відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Учасники, що проходили пробне ЗНО 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до цього сервісу 10-14 квітня, тобто відповідно до попереднього плану.

Учасники ж з регіонів, де пробне тестування перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на той тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання).

Щоб такі учасники якомога повніше ознайомились із іншими тестами пробного ЗНО, з 10 до 28 квітня у кабінетах цих учасників буде розміщено «бонусні тести», які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс 10-28 квітня.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні наступного дня, однак тим учасникам, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня варто утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії та якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО.

У випадку коли учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

logo