-

Примірний перелік медичних засобів, які мають бути в медпункті школи

9 квітня 2021
8926
Середній бал: 5 із 5

Затверджений новий перелік медичних виробів для надання допомоги в закладах освіти

Примірний перелік медичних засобів, які мають бути в медпункті школи

Орієнтовний план гігієнічних заходів у період карантину

У Міністерстві охорони здоров’я затвердили новий перелік медичних виробів, лікарських засобів та інших матеріалів, що повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги у медичному пункті закладу освіти.

Наказ про затвердження Примірного переліку медзасобів у школах підписаний міністром охорони здоров'я Максимом Степановим.

Цей перелік містить докладну інформацію про найменування та кількість медичних засобів та матеріалів, що мають бути в наявності медпунктів у закладах освіти.

Аптечка: як правильно укомплектувати

Окрім того, до переліку включено понад 30 найменувань медичних виробів, серед яких ін’єкційні шприці, маска-клапан для вентиляції легень, виріб для зупинки кровотечі, система для переливання інфузійних розчинів, інгаляція або аерозоль для інгаляцій, розчини для ін’єкцій та зовнішнього застосування, дезінфекційні засоби, термометр, тонометр, пульсоксиметр тощо.

У свою чергу, керівники обласних і Києвської міської державних адміністрацій отримали доручення забезпечити заклади освіти медичними виробами, лікарськими засобами та іншими матеріалами, які повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги.

logo