Освітня Спільнота Google відтепер в Україні

23 липня 2015
43
Середній бал: 5 із 5

Педагоги України мають можливість долучитися до освітньої спільноти GEG Ukraine, відвідувати цікаві події та використовувати інноваційні технології у навчально-виховному процесі

Компанія Google по всьому світу об'єднує працівників сфери освіти у освітні товариства, де вони навчаються, діляться досвідом з використання веб-технологій в навчально-виховному процесі.

На основі педагогічної спільноти «Навчаємося з Google», яку заснували освітяни Наталія Саражинська, Наталія Гущина та Антоніна Букач, в Україні створено Google Educator Group (Освітню Спільноту Google).

Учасниками Освітньої Спільноти Google  можуть стати директори та адміністратори шкіл, викладачі, учні та всі ті, хто використовує продукти Google, щоб навчати інших.

Освітні співтовариства Google надають майданчик для співпраці, а також обміну досвідом та ідеями щодо використання рішень Google в навчальному процесі.

Так, члени спільноти є активними користувачами Google Apps for Education — системи безкоштовних інструментів, що надають необхідні технології для освіти.

Спільнота організовує різні заходи та семінари, вебінари, під час яких освітяни можуть обговорювати актуальні теми, обмінюватися спостереженнями.

Google Україна запрошує педагогів долучатися до спільноти GEG Ukraine, відвідувати майбутні події та сприяти поширенню інноваційних технологій в систему освіти України! 

logo