Школи можуть самі вирішити, коли завершать навчання

21 квітня 2021
15911
Середній бал: 5 із 5

Терміни завершення навчального року школи ухвалюватимуть самостійно

Школи можуть самі вирішити, коли завершать навчання

Як розробити Стратегію розвитку закладу освіти

Рішення про завершення навчального року школи ухвалюватимуть самостійно. При цьому варто врахувати, що кількість навчальних днів впродовж року має становити 175 днів.

Про це повідомив начальник головного управління шкільної освіти МОН Юрій Кононенко в ефірі каналу «Україна 24».

«В Україні склалася така традиція, всі чомусь думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня. Насправді це не так. І з огляду на ситуацію, яка у нас була і зараз триває, все залежить від навчальних закладів. Ці 175 днів, обов'язкові для навчання, повинні бути використані навчальними закладами, і кожен з них, кожна школа сама вирішує це питання», — зауважив Юрій Кононенко.

«У нас в основному все йде за планом, оскільки дистанційне навчання — це все-таки одна з форм навчання, це абсолютно нормально в теперішніх умовах. Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з'являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули. І можливо, саме там буде необхідність продовжити навчання в червні. Це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво», - зазначив начальник головного управління шкільної освіти МОН.

Джерело: ефір каналу «Україна 24»

logo