Челендж зі здорового харчування для шкіл

21 квітня 2021
4779
Середній бал: 5 із 5

ГО Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки Міжнародного фонду «Монделіс» запрошує заклади загальної середньої освіти приєднатися до Фуд челенджу

Челендж зі здорового харчування для шкіл

7 рекомендацій щодо здорового харчування

Реєстрація шкіл триває до 25 квітня включно.

Форма реєстрації: https://healthy-schools.org.ua/reiestraciya/

Фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». 

Здійснення закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти

За 3 роки діяльності навколо програми об’єднались 900 шкіл, 35 тис. вчителів та більше 250 тис. учнів зі всієї України!

Мета програми: розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.

Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно. 

На учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами, креатив та співпраця всередині шкільної спільноти задля формування корисних звичок.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

logo