-

Локдауну на травневі свята не буде, — МОЗ

21 квітня 2021
3580
Середній бал: 5 із 5

За словами головного санітарного лікаря, в Україні відбувається стабілізація захворюваності

Локдауну на травневі свята не буде, — МОЗ

Працівник відмовляється від вакцинації: чи допускати до роботи

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що не планує запроваджувати посилені карантинні обмеження на Великодні свята на початку травня.

Таку інформацію повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу 1+1.

Як зазначив головний санлікар, наразі в Україні відбувається стабілізація захворюваності на COVID-19.

«Зараз локдаун не планується. Ми в понеділок мали селектор з Президентом, де прем’єр-міністр говорив, що на цьому тижні відбудеться зустріч Всеукраїнської ради церков, ще додатково будуть пропрацьовані алгоритми, які вже розроблені МОЗ, щоб у храмах все відбувалося згідно з протиепідемічними нормами», — прокоментував Віктор Ляшко.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Окрім того, МОЗ України рекомендує людям похилого віку, людям з хронічними хворобами утриматися від відвідування храмів, а зробити посвяту назовні храму. Також за можливості МОЗ рекомендує, щоб до храму на Великдень йшов хтось один із домогосподарства на церемонію освячення паски.

Водночас, за словами головного санітарного лікаря, на травневі та великодні свята ключовим є дотримання протиепідемічних норм з тим, щоб не було подальших спалахів хвороби коронавірусу.

logo