Бюджетним установам хочуть подовжити контракти на постачання теплоносіїв до 5 років

23 липня 2015 24
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України внесло пропозицію подовжити до 5 років контракти на постачання теплоносіїв бюджетним установам, що допоможе залучити інвесторів до процесу термомодернізації будівель

На брифінгу в Будинку Уряду 21 липня заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський запропонував внести зімни до законодавства, щоб контракти з постачання енергоносіїв бюджетним установам укладалися на п’ять років.

«Ми порахували, що з залученням кредитних ресурсів за п’ять років повністю стає окупна теплова установка альтернативного джерела палива», — зазначив Роман Абрамовський.

Наразі такі договори можна укладати лише на один рік. Відповідно, інвестори, вкладаючи кошти в тепломодернізацію будівель (закупівлю нових котлів, установку батарей, вікон тощо) не можуть бути впевненими в окупності вжитих заходів.

Водночас вклавши кошти в тепломодернізацію будівель інвестор зможе отримувати до 90% від економічної ефективності цих заходів.

«Наприклад, інвестор, який пропонує зробити утеплення, індивідуальний тепловий пункт, замінити вікна, батареї у школі. Є споживання електричної енергії розрахункове і фактичне, на початок і після заходів з модернізації. До 90 відсотків вартості енергії, яка зекономлена — прибуток інвестора», — пояснив Роман Абрамовський.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах