Стартувало опитування щодо стану фізкультури в українських школах

22 квітня 2021
3526
Середній бал: 5 із 5

До онлайн-опитування можуть долучитись учні, учителі фізичної культури, директори та батьки

Стартувало опитування щодо стану фізкультури в українських школах

Новий перелік лікарських засобів для медпункту: СКАЧАТИ

В українських закладах освіти розпочалося онлайн-опитування учнів, учителів фізичної культури, директорів шкіл та батьків, метою якого є вивчення стану фізичної культури в школах.

Відповідне дослідження відбувається за ініціативи Державної служби якості освіти спільно з Комітетом з фізвиховання та спорту Міністерства освіти.

У Державній службі якості освіти повідомляють, що в Україні існує ряд проблем, що перешкоджають залученню молоді до рухової активності. Перш за все це низький рівень забезпеченості належних умов для фізичного виховання та рухової активності молоді у закладах освіти, а також недостатнє фінансування спортивно-масових і спортивних заходів.

Зокрема, серед нагальних проблем визначають відсутність інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури, низьку мотивацію учнів до відвідування уроків з фізичної культури, спортивних гуртків і секцій.

Одним із вагомих стримуючих чинників є низький рівень кадрового забезпечення, тобто недостатня кількість спеціалістів з фізичного виховання, особливо в сільській місцевості, та недостатнє науково-методичне забезпечення.

Передбачається, що ініційоване всеукраїнське опитування дасть можливість сформувати план конкретних дій щодо розвитку фізичного виховання у школах.

Онлайн-анкетування є анонімним і проводиться за чотирма групами респондентів:

Опитування триватиме до 4 травня 2021 року.

logo