Організація оцінювання учнів у школі в 2020/21 навчальному році

28 квітня 2021
32464
Середній бал: 5 із 5

У відомстві наголошують на важливості переведення школярів на наступний рік навчання

Оцінювання школярів

Організація дистанційного навчання: як поліпшити

Процес оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, у тому числі й підсумкове оцінювання, цього навчального року може, за потреби, відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Така інформація зазначена в листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки про організоване завершення 2020/21 навчального року та супутні йому процеси.

В освітньому відомстві акцентують на важливості переведення школярів на наступний рік навчання та видачі учням табелів або документів про освіту в умовах посилених протиепідемічних заходів на території України.

«Оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти може відбуватися (за потреби) з використанням технологій дистанційного навчання», — зазначили у Міністерстві освіти і науки.

Окрім того, у міністерстві нагадали, що через епідемічну ситуацію забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини) під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти.

logo