21 травня відбудеться перший тест ЗНО-2021 з хімії

20 травня 2021
8128
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

21 травня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

ЗНО-2021 з хімії

Новий перелік лікарських засобів для медпункту: СКАЧАТИУже 21 травня на території України розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Цьогорічна кількість зареєстрованих осіб на тестування є однією найбільших за останні роки проведення зовнішнього оцінювання — майже 390 тисяч учасників.

Серед кількості учасників ЗНО найбільше цьогорічних випускників шкіл — понад 56%, кількість учнів профтехів та студентів вишів складає 30% від загальної кількості учасників, випускники минулих років — 13%.

Зокрема, зважаючи на скасування обов’язковості проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО для здобувачів повної загальної середньої освіти, кількість реальних учасників, які мають намір взяти участь у тестуванні, є меншою.

Що стосується популярності певних тестів ЗНО, то це обумовлено вимогами закладів вищої освіти до вступників. Цього року найбільш масовими тестами стануть іспити з української мови, математики, історії України, географії та англійської мови. Найменш масовими є тести з хімії, фізики та іноземних мов.

Тестування з кожного предмета розпочинається об 11 годині. Відповідно, допуск до пунктів тестування буде завершено в 10 годині 50 хвилин.

Для того, щоб уникати скупчень учасників біля входу до пунктів тестування, у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування та пройти відповідну процедуру допуску.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірятимуть наявність ознак респіраторного захворювання.

Учасникам, які мають субфебрильну температуру, тобто підвищенні показники температури тіла, варто отримати відповідну довідку сімейного лікаря аби уникнути непорозумінь при допуску до пункту тестування.

Український центр оцінювання якості освіти гарантує всім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання безпечні епідемічні умови у пунктах тестування. В усіх пунктах тестування будуть дотримані відповідні санітарні вимоги.

logo