Подарунки від природи: море

20 липня 2015 34
У самий розпал спекотного літа ми запрошуємо вас та ваших вихованців вирушити до моря, аби дізнатися всі його таємниці та розгледіти особливості морського світу. Докладніше — у липневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя»

Наша країна отримала від природи безцінний дар — море. А чи сповна ми усвідомлюємо значення цього дару? Чи відчуваємо відповідальність за його збереження й розумне використання? Імовірно, ні. Тож необхідно розкрити дошкільникам важливе значення моря та його мешканців для життя кожної окремої людини, нашої країни та людства в цілому. Про те, як це зробити, — у вступній статті у липневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

Традиційно у журналі подано комплекс матеріалів до теми: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні, плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали на картках картотеки.

На кольорових сторінках журналу — одразу кілька морських майстер-класів: із виготовлення скарбнички для коштовностей, різноколірних восьминіжок та об’ємних рибок. Також на цих сторінках ілюстрація до теми, асоціативна карта та віршована казка із ілюстрацією до неї.

Літературний проект до морської теми розробили на основі веселої, динамічної та повчальної казки Оксани Кротюк «Весела казка Чорного моря». Змістові напрями літературного проекту та особливості їх проживання з дошкільниками — теж у цьому числі.

Важливе завдання педагогів під час проживання теми — прищепити дітям любов до величного дару природи — моря. Тут у пригоді вихователям стане мистецтво, що оспівує мінливу красу та грізну силу моря. Поради педагогами щодо того, як створити у групі «морську атмосферу» за допомогою розглядання з дошкільниками репродукцій картин відомих мариністів, слухання звуків моря та красивих поетичних образів — на сторінках липневого числа журналу.

Докладніше про все це, а також конспекти занять для дошкільників «Таємниці моря», «Куди зникає вода з моря» та пам’ятка для батьків «Як організувати цікавий відпочинок дитини на морі» — у сьомому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль