Що робити, якщо напередодні ЗНО з’явилися ознаки захворювання?

27 травня 2021
2716
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється протягом п’яти робочих днів після ЗНО

Підстави для додаткової сесії ЗНО

Новий перелік лікарських засобів для медпункту: СКАЧАТИБудь-які ознаки захворювання: підвищення температури, біль у горлі, головній біль або кашель напередодні тестування є підставою для участі учасника ЗНО в додатковій сесії тестування.

Таку інформацію зазначив виконуючий обов’язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, під час вебінару щодо обговорення питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

«Якщо напередодні тестування ви відчуваєте, що у вас підвищилася температура, відчуваєте біль у горлі, відчуваєте головний біль, розпочався сухий кашель або ви відчуваєте певне ускладнення дихання, будь ласка, не зволікайте і звертайтеся до сімейного лікаря», — акцентував Валерій Бойко.

Окрім того, він зауважив, що учасники тестування матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії тестування, якщо нададуть довідку до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка є підставою для реєстрації на додаткову сесію з певного навчального предмета.

«Вчасне звернення до лікаря, по-перше, гарантує своєчасне надання професійної медичної допомоги, а, по-друге, надасть вам можливість отримати документ, який буде стовідсотковою підставою взяти участь у додатковій сесії через обставини, які не залежали безпосередньо від вас», — повідомив очільник Українського центру оцінювання якості освіти.

Варто нагадати, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через хворобу, яку підтверджено відповідною довідкою, мають право взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після дня проведення ЗНО з відповідного предмета.

logo