Для освітян прибули поставки вакцини Pfizer

2 червня 2021
3094
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Кількість вакцин складає 378 тисяч доз, завдяки чому зможуть вакцинуватись 189 тисяч працівників

Вакцинація освітян

Новий перелік лікарських засобів для медпункту: СКАЧАТИЗ 31-го травня розпочато масову доставку вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech до регіонів України, з метою здійснення процесу вакцинації працівників сфери освіти.

Як повідомляють у Міністерстві освіти і науки, загальна кількість вакцин для освітян складає 378 тисяч доз, завдяки чому 189 тисяч працівників сфери освіти зможуть отримати щеплення 1-ю та 2-ю дозою вакцини.

За даними Міністерства охорони здоров’я станом на 31 травня 2021 року, від коронавірусу вже вакциновано більш ніж 82 тисячі освітян України. З них понад 28 тисяч освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Більш детальну інформацію щодо особливостей вакцинальної кампанії, типи вакцин та відповіді на запитання на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Варто зазначити, що міністр освіти і науки Сергій Шкарлет не виключив можливості того, що вакцинація вчителів у майбутньому може стати однією з умов для допуску до професії.

logo