МОН проведе перевірку стану пожежної безпеки закладів освіти

2 серпня 2021
10063
Середній бал: 5 із 5

Підготуйтеся до перевірок пожежної безпеки з готовими рекомендаціями для ОТГ та керівників закладів освіти

Стан пожежної безпеки в школі

Позапланові перевірки шкіл: ПІДГОТУВАТИСЯ

Міністерство освіти і науки та обласні державні адміністрації отримали завдання до 30 серпня створити безпечні та нешкідливі умови освітнього процесу у сфері пожежної безпеки.

Відповідне рішення ухвалено за результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підготуйтеся до перевірок! Журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» підготували рекомендації для ОТГ та керівників закладів освіти щодо пожежної безпеки.

ПІДГОТУВАТИСЯ У ШКОЛІ

ПІДГОТУВАТИСЯ У ДИТСАДКУ

Окрім того, Міносвіти та державні установи мають до кінця літа забезпечити експлуатацію об’єктів сфери освіти відповідно до вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також заборонити експлуатацію об’єктів, діяльність яких створює загрозу життю та здоров’ю.

Зокрема, відповідно до ухваленого рішення, має бути проведена робота із забезпечення належного контролю виконання заходів забезпечення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти, а також проаналізований протипожежний стан підпорядкованих закладів освіти.

logo