Оцінка ефективності цифровізації освіти в школі: як перевірити

10 червня 2021
3747
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Школам пропонують інструмент SELFIE, аби проаналізувати свою ефективність цифровізації

Оцінка ефективності цифровізації

Академічна доброчесність у школі: як розвиватиМіністерство освіти і науки України опублікувало на своєму сайті роз’яснення щодо оцінки ефективності діджиталізації закладу освіти завдяки онлайн-інструменту SELFIE.

SELFIE (Self-reflection on Effective Learning by Fostering the Use of Innovative Educational Technologies) — це безплатний онлайн-інструмент, який допомагає проаналізувати ефективність використання цифрових технологій у будь-якому закладі освіти.

Над створенням цього інструменту працювала Європейська Комісія, й сьогодні його вже використовують у 75 країнах світу. Цей інструмент передбачає опитування працівників та учнів школи.

Кожний заклад може зареєструватися на сайті Єврокомісії, дотримуючись простих інструкцій та підказок. Міністерство рекомендує заздалегідь усе узгодити з членами колективу й лише тоді реєструвати обліковий запис.

Після створення облікового запису закладу ви отримаєте доступ до додаткових роз’яснювальних матеріалів (посібника та покрокових інструкцій) щодо налаштувань SELFIE під власні потреби.

logo