-

MCFR Освіта та платформа Human — партнери

22 червня 2021
2331
Середній бал: 5 із 5

Починаємо літо з хороших новин! MCFR Освіта та платформа Human стали партнерами в інформаційній підтримці закладів загальної середньої освіти, їх керівників і педагогів. Що це означає для читачів «Педради», передплатників журналів «Практика управління закладом освіти» та «Заступник директора школи» — у новині!

MCFR Освіта та платформа Human - партнери

Які накази видати наприкінці навчального року: ПРИКЛАДИ

HUMAN — це освітня екосистема для закладів освіти, що об’єднує всіх учасників освітнього процесу та допомагає педагогам і керівникам шкіл організувати внутрішні бізнес-процеси. Також дає можливість використовувати в освітньому процесі чотири модулі: шкільна соцмережа, система управління навчанням, аналітика та рефлексія. Систему використовують понад 600 населених пунктів України та більше 200 шкіл Києва.

Аби ще більше задовольнити потреби освітян, MCFR Освіта, а саме редакції журналів «Практика управління закладом освіти» та «Заступник директора школи», та платформа HUMAN започатковуватимуть  спільні проєкти в межах інформаційного партнерства.

Уже зараз для передплатників журналів та читачів «Педради» готуємо:

  • Алгоритми, інфографіку та статті, що допоможуть упровадити цифрові технології в управлінський, кадровий, освітній напрями роботи закладу;
  • Підказки експертів щодо  оптимізації дистанційного навчання та управлінських процесів.

HUMAN став партнером у проведенні конкурсу «Директор року 2021: найкраща практика», який організовують  журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» за підтримки Державної служби якості освіти. Тож на вас чекають призи і від HUMAN.

Стежте за новинами та до зустрічі на інтернет-сторінках «Педради»!

 

logo