Globallab: наука як для педагогів, так і для учнів та їх батьків

14 липня 2015 23
Globallab — глобальна шкільна лабораторія, пропонує для учителів добірку актуальних дослідницьких проектів з різних предметів, готових до використання у навчально-виховному процесі початкової та середньої школи. А також дає змогу зробити навчання цікавим і захоплюючим

Спільнота дослідників від малого до великого може займатися своїм науковим чи дослідницьким проектом разом з однодумцями з усього світу.

Платформа Globallab забезпечує всі умови для того, щоб діти активно брали участь у пізнанні світу, вчилися ставити запитання і відповідати на них, шукати, систематизувати інформацію та працювати у команді.

Для того щоб стати членом дослідницької спільноти, варто зареєструватися на порталі.

На платформі Globallab розміщено дослідження з різних предметів: хімії, фізики, літератури, біології, географії тощо.

Учасники можуть приєднуватися до будь-якого вже створеного проекту на порталі або ж створити власний, до якого долучатимуться однодумці.

На головній сторінці кожного проекту є опис  явища і спеціальна панель з розділами «Исследование», «Результаты», «Обсуждения», «Блог проекта».

Щоб взяти участь у проекті, потрібно зайти в розділ «Исследование» і вивчити інструкцію щодо проведення дослідження.

В учасників є можливість не лише вивчати світ, проявляти свої творчі здібності, вчитися аналізувати, а й спілкуватися з своїми однодумцями, а також робити власні відкриття

Окрім того, батьки теж можуть брати активну участь у пізнанні світу разом з дитиною, допомагати їй у дослідженнях робити спільні відкриття і в процесі такої зайнятості ставати ближчими.

Організатори проекту пропонують для учителів добірку актуальних проектів, готових до використання у навчально-виховному процесі початкової та середньої школи. До того ж, Globallab дає змогу педагогам брати участь у міжнародних проектах, що сприяє професійному зростанню.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах