Цього року вчителі отримають ноутбуки для роботи з учнями

21 липня 2021
8865
Середній бал: 5 із 5

Мінцифри та Міносвіти планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів

Ініціатива "Ноутбук кожному вчителю"Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти планують цього року забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайла Федорова, ця ініціатива наразі є однією з провідних напрямів діяльності, що реалізуються спільно з Міністерством освіти.

«Електронні журнали та щоденники, онлайн-конференції, презентації на уроках — це майбутнє освіти. Наша мета — зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей», — зазначив очільник Мінцифри.

Окрім того, у відомстві повідомили, що зважаючи на технічні вимоги, які встановлені Міністерством освіти і науки, комп’ютери будуть високої якості. Очікувана вартість кожного ноутбука складатиме 20 тисяч грн.

Передбачається, що у рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» комп’ютери будуть закуплені на 24 області та місто Київ. Процес закупівлі можна буде відстежувати за допомогою спеціальної інформаційної панелі.

logo