Як забезпечити пожежну безпеку в закладах освіти і підготуватися до перевірок

30 липня 2021
9709
Середній бал: 5 із 5

Відбувся вебінар у межах Всеукраїнського онлайн-марафону

Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Сьогодні, 30 липня, відбувся вебінар «Як забезпечити пожежну безпеку в закладах освіти і підготуватися до перевірок».

Організаторами вебінару стали Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад України спільно з Цифровим видавництвом MCFR, зокрема журналами «Практика управління закладом освіти» і «Практика управління дошкільним закладом».

Про правильну організацію роботи закладів освіти представникам територіальних громад розповів Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.

Під час вебінару учасники мали змогу дізнатися про:
  1. Основні положення Кодексу цивільного захисту України. Законодавчі акти та нормативні документи з пожежної безпеки;  

  2. Завдання й обов’язки суб’єктів господарювання. Відповідальність за порушення пожежної безпеки. Розміри нових штрафів;  

  3. Основні напрями забезпечення пожежної безпеки. Організаційні протипожежні заходи. Порядок проведення перевірок. Застосування заходів реагування;  

  4. Взаємодію з органами державного нагляду, підготовку до перевірок.

Довідково: Серію вебінарів проводять у межах Всеукраїнського онлайн-марафону від Цифрового видавництва MCFR та Платформ Асоціації ОТГ для того, щоб допомогти органам місцевого самоврядування у розв’язанні найбільш актуальних завдань. Спікери максимально детально розповідають про законодавче врегулювання та алгоритми дій у різних проблемних ситуаціях. 

logo