Україна показала один з кращих результатів у рейтингу якості шкільної освіти

3 серпня 2021
2785
Середній бал: 5 із 5

Україна на високих позиціях у міжнародному рейтингу якості середньої освіти

Україна показала один з кращих результатів у рейтингу якості шкільної освіти

Аудит трудових книжок перед скануванням: що перевірити

Організація економічного співробітництва і розвитку опублікувала аналіз результатів тестування учнів в країнах Східної Європи і Центральної Азії. 

За словами колишньої депутатки Тетяна Острікової, Україна в рейтингу оцінки якості середньої освіти показала одні з кращих результатів.

⇒ Готуємо школу до нового навчального року

У дослідженні вимірювали здатність 15-річних учнів використовувати свої знання для вирішення реальних проблем. Українські школярі йдуть у цьому питанні нарівні з учнями Туреччини, трохи поступаючись дітям з Хорватії та Білорусі.

Школярі з України мають одні з кращих результатів за цим критерієм. Результати дослідження показують, що принаймні в освіті продуктивність праці вчителів перевищує розвинені країни, – зазначила Острікова.

У дослідженні проаналізували два співвідношення:

  • Навички школярів з читання і ВВП на душу населення в країні. Так, Україна показує значно кращий результат серед країн з аналогічним ВВП на душу населення.
  • Навички школярів з читання і витрати держави на учня за весь період його навчання в школі. Тут з’ясувалося, що українські вчителі навчають школярів на рівні з розвиненими країнами, в яких витрати на учня в рази більше.

Джерело: сторінка Facebook колишньої депутатки Тетяни Острікової

logo