Міністерство фінансів працюватиме над розвитком механізмів фінансування сфери освіти

6 вересня 2021
5347
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Мінфін готовий напрацьовувати механізм фінансування, який забезпечить добробут громадян

Фінансування сфери освітиРозвиток мережі ЗДО та належне фінансування: думка МОН

Міністерство фінансів спільно з роботодавцями та профспілками готове напрацьовувати такий механізм фінансування, який би забезпечив добробут та захист громадян.

Таку інформацію повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев, відповідно до результатів зустрічі з представниками профспілок та роботодавців, у ході якої було обговорено питання формування основних показників держбюджету 2022 року.

Як він розповів, підготовка проєкту Державного бюджету України на 2022 рік здійснюється в умовах обмеженого фінансового ресурсу з урахуванням необхідності підготовки збалансованого та реалістичного проєкту.

«Відбулись дискусії з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо визначення пріоритетних напрямів фінансування. Один із головних пріоритетів — це обороноздатність країни, фінансування медицини та підняття заробітних плат медикам. Плануємо на наступний рік закласти по зведеному бюджету на рівні 4,5% ВВП на охорону здоров’я», — наголосив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Окрім того, у Мінфіні зазначили, що під час наради обговорювались основні аспекти державного бюджету на 2022 рік, зокрема, питання формування механізму обрахунку заробітної плати педагогам.

logo