Інформація про перехід шкіл на дистанційку є недостовірною

7 вересня 2021
62622
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Інформація щодо запровадження дистанційного навчання на території України є недостовірною

Дистанційне навчання на території України

За якої умови працюватимуть заклади освіти, якщо посилять карантинІнформація, що була поширена в соціальних мережах, стосовно запровадження дистанційного навчання на території всієї України є недостовірною.

Таку інформації зазначили в повідомленні Міністерства освіти та науки.

В освітньому відомстві наголошують, що в 2021/22 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти має організовуватися з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря № 9, постановою Кабінету Міністрів України № 1236, а також згідно з рекомендаціями щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до стану епідемічної ситуації в Україні, встановлюватимуться рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Рівень епідемічної небезпеки встановлюється одночасно на території всіх регіонів рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативою Міністра охорони здоров'я. Рішення розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України», — наголосили в Міносвіти.

Окрім того, у Міністерстві освіти повідомили, що за вимогою МОЗ для очного навчання потрібно 80% провакцинованих співробітників у колективі закладу освіти (у разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки).

logo