Заклади освіти продовжують працювати у звичайному режимі

10 вересня 2021
37236
Середній бал: 5 із 5

Усі заклади освіти поки працюють за правилами зеленого рівня

Заклади освіти продовжують працювати у звичайному режимі

Безпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

У МОЗ вирішили відтермінувати введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Тому заклади освіти країни найближчими днями продовжать працювати у звичайному режимі.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

⇒ Навчальний рік 2021/2022: карантин, дистанційка, вакцинація

«Лише коли постанова набере чинності, а це 7 днів від дня її розгляду на уряді, пропонуємо скликати засідання національної комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій питання для встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. До того часу всі, і зокрема заклади освіти, продовжують працювати за правилами «зеленого» рівня», – зазначив міністр.

Крім того, він наголосив, що наразі в Україні хоча й спостерігається перевищення загальнонаціонального індикатора позитивних тестів серед усіх протестованих та тенденції до збільшення госпіталізацій пацієнтів із COVID-19, але ситуація не є критичною.

«При цьому ситуація не є критичною, в основному стрімкі зміни в індикаторах пояснюються законом малих чисел, коли зміни в абсолютних цифрах показують великі зміни у відносних. Тому, наслідуючи практику європейських країн та США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного», – додав Ляшко.  

Також він повідомив, що Міністерство охорони здоров’я спільно з іншими міністерствами працює над змінами до карантинних норм аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям.

logo