Мінцифра про підозру прояву корупції із закупівлями ноутбуків для вчителів

13 вересня 2021
6823
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Усі тендери із закупівлі ноутбуків для вчителів направлені на повторну експертизу

Прояв корупції в закупівлях ноутбуків для вчителівВиховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОН

Усі тендери із закупівлі ноутбуків для вчителів, які будуть придбані в рамках програми цифровізації освіти, направлені на повторну експертизу через підозри у корупційній змові.

Таку інформацію оголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці Facebook.

Як він відзначив, ішлося про корупцію з подальшим отриманням «відкатів» на мільйони гривень.

«Ноутбук кожному вчителю, справедливі умови та жодної корупції під час держзакупівель. Разом з СБУ та МОН ми запідозрили корупційну змову з ноутбуками для вчителів на мільйони гривень», — зазначив очільник Мінцифри.

Наразі всі тендери активні і зараз направлені на повторну експертизу для перевірки документів, яка триватиме впродовж 7 днів.

«Чому ми передали усі тендери на повторну експертизу? Ми дізнались, що шахраї, називаючись представниками членів Уряду, почали домовлятися про розподіл по областях переможців закупівель з подальшим отриманням «відкатів», — акцентував чиновник.

Окрім того, міністр цифрової трансформації наголосив, що в Україні роками наживалися на подібних «схемах» з тендерними закупівлями, але так, як раніше, уже не буде.

«Цифровізація допомагає побудувати максимально прозорі процеси та справедливі умови», — зазначив Михайло Федоров.

Варто нагадати, що Міністерство освіти і науки очікують, що цього року буде закуплено 57 тисяч комп'ютерів. Ноутбуки закріплюватимуться за шкільними навчальними кабінетами та використовуватимуться для організації освітнього процесу.

logo