У МОН повідомили про щомісячну стипендію для найкращих учасників ЗНО

16 вересня 2021
11595
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Учасники ЗНО з найвищими результатами отримають стипендію, яка складатиме 10 тисяч грн впродовж року

Стипендії для учасників ЗНОВиховний процес у 2021/2022 н. р.: нові рекомендації МОН

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з найвищими результатами отримають щомісячну стипендію Президента України, яка складатиме 10 тисяч грн впродовж року.

Відповідне рішення затвердили на засіданні Кабінету Міністрів.

Як відзначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, стипендії призначатимуться щороку за результатами участі у ЗНО.

Зокрема, грошові винагороди розміром 100 тисяч грн отримають переможці цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії.

«Як і обіцяв, переможці цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії отримають премії Президента України у розмірі 100 тисяч гривень. А учасники зовнішнього незалежного оцінювання з найвищими результатами, — стипендії Президента України», — наголосив очільник освітнього відомства.

Окрім того, Сергій Шкарлет акцентував, що таке заохочення обдарованих дітей стане стимулом для продовження навчання в закладах вищої освіти України та розвитку інтелектуального потенціалу суспільства загалом.

«Дякую Президентові України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю та членам Уряду за підтримку талановитої молоді, досягнення якої сприяють підвищенню рівня авторитету нашої держави», — зазначив міністр освіти та науки.

logo