Вихователі безпеки від МВС з’являться у навчальних закладах

22 вересня 2021
7847
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

У школах з'являться вихователі, які пройдуть навчання на базі навчальних закладів системи МВС

Поліцейська присутність у школіБезпечність приміщень і території: п’ять документів-доказів

Міністерство внутрішніх справ запроваджує проєкт «Безпечна школа», у межах якого буде посилюватись і збільшуватись поліцейська присутність у навчальних закладах.

Таку інформацію зазначила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко в ефірі програми на каналі 1+1.

Як вона повідомила, зараз Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством освіти опрацьовує проєкт «Вихователь безпеки».

«Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Вони будуть розуміти специфіку роботи з дітьми, орієнтуватися в тих проблемах, які сьогодні є, у тому числі в законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики», — наголосила заступниця міністра внутрішніх справ.

Окрім того, Катерина Павліченко відзначила, вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах та стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, дітьми, адміністрацією шкіл.

«У разі, якщо буде інформація, на яку потрібно реагувати, вони передаватимуть її до поліції і в тісному контакті працюватимуть з правоохоронцями задля створення безпечного середовища в школі», — акцентувала представниця МВС.

Передбачається, що проєкт «Безпечна школа» допоможе створювати безпечне середовище для дітей та захищати їх права та законні інтереси.

logo