Кабмін не збирається вводити повний локдаун в країні

21 жовтня 2021
5336
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Кабінет Міністрів не планує вводити локдаун, водночас альтернативою цьому є масова вакцинація

Можливість введення локдауну в УкраїніЗменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

У Кабінеті Міністрів не планують вводити повний локдаун по всій країні. Водночас альтернативою локдауну є масова вакцинація населення.

Таку інформацію зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Як він повідомив, наразі Україна зіштовхнулася із найбільшими викликами за весь час пандемії.

Зокрема, прем’єр-міністр проінформував, що спостерігається висока кількість важких випадків і госпіталізацій. А п’ять областей уже перейшли в «червону» зону епідемічної небезпеки.

Водночас він наголосив, що 19 жовтня зроблено рекордну кількість щеплень — 225 тисяч. Зі свого боку, регіони отримали завдання забезпечити спроможність інфраструктури для вакцинації, щоб вийти на показник в 1,5 млн щеплень за тиждень.

«Бізнес і громадські заклади можуть працювати навіть у «червоній» зоні, якщо всі відвідувачі та працівники повністю вакциновані. Ми не плануємо вводити повний локдаун по всій країні та зупиняти економіку. Але як сказав цього тижня Президент: єдиною альтернативою локдауну є масова вакцинація. Тому закликаю людей не чекати «червоних» зон у своїх регіонах, а піти й зробити щеплення зараз», — акцентував Денис Шмигаль.

Окрім того, голова Кабміну зауважив, що з 21 жовтня почнуть діяти нові правила пасажирських перевезень. Так, усі міжобласні перевезення будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест.

Водночас міського громадського транспорту та перевезень усередині однієї області нові правила наразі не стосуватимуться.

logo