Коли стане відома вартість проходження пробного ЗНО-2022?

26 жовтня 2021
7388
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Затвердження кошторисів вартості послуги із пробного ЗНО має відбутися не пізніше 14 грудня

Вартість проходження пробного ЗНО-2022

Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОНВартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання стане відома у грудні.

Така вимога передбачена затвердженим Українським центром оцінювання якості освіти календарним планом проведення пробного ЗНО в 2022 році.

Відповідно до наказу УЦОЯО, затвердження кошторисів вартості послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання має відбутися не пізніше 14 грудня.

Минулого року вартість складання одного тесту пробного ЗНО складала від 195 до 255 грн, що залежало від регіону проходження тестування.

Раніше в центрі якості освіти повідомляли, що реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня та триватиме впродовж двох тижнів — до 22 січня 2022 року.

Кожен зареєстрований учасник пробного тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

Першим пробним оцінюванням відбудеться тест з української мови та української мови і літератури 19 березня 2022 року.

Під час другого тесту випускники зможуть спробувати власні сили та пройти пробне тестування з одного предмета на вибір — історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Варто зазначити, що процедура проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

logo