Камо грядеши, або У пошуках освітніх і життєвих пріоритетів

4 березня 2016
49
Середній бал: 5 із 5

Хто ми? Чого прагнемо? Яка наша мета? Що ми вміємо як професіонали? Чи у правильному напрямку крокуємо? Як маємо розвиватися далі? Як визначити напрям реформування освітянської сфери? Про що маємо подбати передусім? Чи не загубилися ми в розмаїтті професійних і життєвих пріоритетів? Міркування освітян щодо цих запитань читайте у новому числі всеукраїнської газети «Дошкілля.UA»    

Зустрічайте нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання визначення пріоритетів розвитку сфери освіти в Україні.

Хто ми? Чого прагнемо? Яка наша мета? Що ми вміємо як професіонали? Чи у правильному напрямку крокуємо? Як маємо розвиватися далі? Як визначити напрям реформування освітянської сфери? Про що маємо подбати передусім? Чи не загубилися ми в розмаїтті професійних і життєвих пріоритетів? Міркування освітян щодо цих запитань — у відповідній публікації газети.

У цьому числі газети вміщено також інтерв’ю з Тетяною Мельник — завідувачем Турбівського дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка», головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у Липовецькому р-ні Вінницької області, яка ділиться роздумами щодо того, з ким сучасному завідувачу дошкільного закладу легше досягати поставлених цілей — надійними виконавцями чи креативними ініціаторами, у чому полягає мистецтво зваженої критики, як навчитися сприймати професійні виклики як ресурс особистісного зростання тощо.

У пригоді стане й стаття «Прекрасні й небезпечні: що важливо знати про отруйні властивості кімнатних рослин», у якій подано інформацію, що потрібно врахувати під час вибору та розміщення кімнатних рослин, аби вберегти дитину від травмування чи отруєння. А про те, як власноруч виготовити нестандартне спортивне обладнання для ігор в басейні, дізнаєтеся із публікації «Вправні пірнальники, або Весело граємось у воді».

Покрокова інструкція з організації місячника з благоустрою території дошкільного навчального закладу, огляд новин законодавства, привітання освітян та дошкільних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 5 (29) 2016.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

logo