Додаткові освітні послуги: об’єктивна потреба чи іміджевий хід

3 липня 2015
81
Середній бал: 5 із 5

Чи затребувані додаткові освітні послуги у дошкільному навчальному закладі? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Про це та інше у новому числі всеукраїнської газети «Дошкілля.UA»

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стала проблема надання додаткових освітніх послуг у дошкільному навчальному закладі. Чи затребувані такі послуги? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Чи розроблено стандарти якості додаткових освітніх послуг? Як впливає їх надання на конкурентоздатність закладу? Відповіді на ці запитання — у відповідній публікації газети.

У цьому числі газети вміщено також інтерв’ю з Іриною Кірічок, завідувачем рівненського дошкільного навчального закладу № 7, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Рівненській обл., яка поділилася своїми міркуваннями, як саме можна модернізувати систему дошкільної освіти в Україні та яким має стати дитячий садок у майбутньому.

У пригоді також стане добірка професійних ідей щодо формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору дошкільного навчального закладу, вміщена у публікації «Професійні гостинці з Літньої школи для дорослих». А про те, як урізноманітнити рухову активність дошкільників у літній оздоровчий період, читайте у статті «Літо «по-східному», або Використовуємо елементи хатхи-йоги».

Огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 13 (13) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.com.ua.

logo