Додаткові освітні послуги: об’єктивна потреба чи іміджевий хід

3 липня 2015 49
Чи затребувані додаткові освітні послуги у дошкільному навчальному закладі? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Про це та інше у новому числі всеукраїнської газети «Дошкілля.UA»

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стала проблема надання додаткових освітніх послуг у дошкільному навчальному закладі. Чи затребувані такі послуги? Хто саме має надавати їх? Вони мають бути безкоштовними чи платними? Чи розроблено стандарти якості додаткових освітніх послуг? Як впливає їх надання на конкурентоздатність закладу? Відповіді на ці запитання — у відповідній публікації газети.

У цьому числі газети вміщено також інтерв’ю з Іриною Кірічок, завідувачем рівненського дошкільного навчального закладу № 7, головою місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у Рівненській обл., яка поділилася своїми міркуваннями, як саме можна модернізувати систему дошкільної освіти в Україні та яким має стати дитячий садок у майбутньому.

У пригоді також стане добірка професійних ідей щодо формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору дошкільного навчального закладу, вміщена у публікації «Професійні гостинці з Літньої школи для дорослих». А про те, як урізноманітнити рухову активність дошкільників у літній оздоровчий період, читайте у статті «Літо «по-східному», або Використовуємо елементи хатхи-йоги».

Огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 13 (13) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.com.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах